Parafia Św. Faustyny w Sękocinie

Miłość nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego.

Polityka prywatności

Administratorem danych osobowych umieszczonych na stronie internetowej jest Proboszcz Parafii Rzymskokatolickiej św. Faustyny Kowalskiej w Sękocinie Starym. Administrator informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej Parafii umieszczone zostały a zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa. Regulamin monitoringu wizyjnego na terenie nieruchomości Parafii Rzymskokatolickiej św. Faustyny Kowalskiej w Sękocinie Starym przy ul. Starowiejskiej 25 jest dostępny na życzenie w Kancelarii Parafialnej. Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane przez Administratora danych osobowych, którym jest Parafia Rzymskokatolicka św. Faustyny Kowalskiej w Sękocinie Starym reprezentowanej przez ks. Proboszcza dla potrzeb realizacji celów Kościoła, na podstawie prawa kanonicznego. W Archidiecezji Warszawskiej został ustanowiony Inspektor Ochrony Danych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawa ich sprostowania, ograniczenia przetwarzanie lub usunięcia (z ograniczeniem w zakresie danych dotyczących udzielonych sakramentów bądź w inny sposób odnoszących się do kanonicznego statusu osoby). Szczegółowych informacji na temat przetwarzania danych osobowych, podstawy ich przetwarzania, ewentualnego odbiorcy (krajowego lub zagranicznego), dokładnego okresu przechowywania danych i innych udziela Administrator. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych. Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01–015 Warszawa, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..