Parafia Św. Faustyny w Sękocinie

Jakim jest Bóg w istocie swojej, nikt nie zgłębi, ani umysł anielski, ani ludzki. Poznawaj Boga przez rozważanie przymiotów Jego. 

Polityka prywatności

Administratorem danych osobowych umieszczonych na stronie internetowej jest Proboszcz Parafii Rzymskokatolickiej św. Faustyny Kowalskiej w Sękocinie Starym. Administrator informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej Parafii umieszczone zostały a zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa. Regulamin monitoringu wizyjnego na terenie nieruchomości Parafii Rzymskokatolickiej św. Faustyny Kowalskiej w Sękocinie Starym przy ul. Starowiejskiej 25 jest dostępny na życzenie w Kancelarii Parafialnej. Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane przez Administratora danych osobowych, którym jest Parafia Rzymskokatolicka św. Faustyny Kowalskiej w Sękocinie Starym reprezentowanej przez ks. Proboszcza dla potrzeb realizacji celów Kościoła, na podstawie prawa kanonicznego. W Archidiecezji Warszawskiej został ustanowiony Inspektor Ochrony Danych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawa ich sprostowania, ograniczenia przetwarzanie lub usunięcia (z ograniczeniem w zakresie danych dotyczących udzielonych sakramentów bądź w inny sposób odnoszących się do kanonicznego statusu osoby). Szczegółowych informacji na temat przetwarzania danych osobowych, podstawy ich przetwarzania, ewentualnego odbiorcy (krajowego lub zagranicznego), dokładnego okresu przechowywania danych i innych udziela Administrator. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych. Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01–015 Warszawa, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..