2 niedziela wielkanocna 2017

Święto Miłosierdzia Bożego 2017

23 kwietnia 2017r.

2. a) Dziękuję państwu: Florczyk i Kostana za sprzątnięcie i przygotowanie świątyni oraz domu parafialnego na dzisiejszą niedzielę oraz ofiarowanie i ułożenie kwiatów. Przed przyszłą niedzielą bardzo proszę o tę piękną posługę następne w kolejności rodziny.

2. a) Dziś przypada Święto Miłosierdzia Bożego. Uroczyste nabożeństwo Godzina Łaski i Miłosierdzia odprawione zostanie o godz. 15.00.
  3. b) W poniedziałek przeżywać będziemy uroczystość św. Wojciecha biskupa i Męczennika, jednego z głównych patronów Polski. Msza św. o godz.17.00.
  4. c) We wtorek święto św. Marka ewangelisty. Msza św. o godz. 17.00.

a) Spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się w niedzielę za dwa tygodnie 7 maja o godz. 12.00 w Sali Parafialnej.