12 niedziela zwykla 2017

12 niedziela zwykła 2017

25 czerwca 2017r.

2. a) Dziękuję rodzinom nowożeńców za sprzątnięcie i przygotowanie świątyni oraz domu parafialnego na dzisiejszą niedzielę oraz ofiarowanie i ułożenie kwiatów Przed przyszłą niedzielę bardzo proszę o tę piękną posługę następne w kolejności rodziny.
  4. a) Nabożeństwa czerwcowe odprawiane są w naszym kościele w dni powszednie o 17.30 a w niedziele o 16.30.
  5. b) W czwartek 29 czerwca Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. z kazaniem o godz. 17.00. Ofiary składane w tym dniu na tacę przeznaczone są na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  6. c) W sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca. Wymiana tajemnic różańcowych o 17.30 a po jej zakończeniu spotkanie Kół Żywego Różańca w Sali Parafialnej.
  7. d) W przyszłą niedzielę nabożeństwo Godzina Łaski i Miłosierdzia o 15.00.
  9. a) Zapraszamy chętnych do śpiewania w parafialnej scholii. Od kilku miesięcy grupa śpiewających podczas Mszy św. o 11.00 stała się bardzo aktywna, odbywają się regularne próby także przy wsparciu zapraszanych profesjonalistów. Byłoby dobrze gdyby na obecnym, ciągle jeszcze początkowym etapie budowania zespołu dołączyło się jeszcze kilka osób (dziewcząt, pań, chłopców i panów) gdyż wówczas rozwój umiejętności będzie bardziej harmonijny. Schola będzie w miarę możliwości spotykała się także podczas wakacji. Chętnych proszę o zgłaszanie się do pana Damiana lub pana Organisty.
  10. c) W związku z przypadającym w przyszłym roku jubileuszem dwudziestopięciolecia istnienia parafii prowadzone są prace nad opracowaniem i wydaniem Kroniki 25 lecia. Dziś o godz. 12.00 w Sali Parafialnej odbędzie się spotkanie na które zapraszamy Radę Parafialną, osoby, które zgłosiły się do współpracy w Zespole Redakcyjnym oraz nowych chętnych.