13 niedziela zwykla 2017

13 niedziela zwykła 2017

2 lipca 2017r.

2. a) Dziękuję p. Marii i Krzysztofowi Zawadzkim oraz Małgorzacie, Dariuszowi, Justynie i Mateuszowi Bonder za sprzątnięcie i przygotowanie świątyni oraz domu parafialnego na dzisiejszą niedzielę oraz ofiarowanie i ułożenie kwiatów Przed przyszłą niedzielę bardzo proszę o tę piękną posługę następne w kolejności rodziny.
  3. b) Dziękuję p. Krzysztofowi Makowskiemu za skoszenie trawy w otoczeniu kościoła.
  4. c) Dziękuję p. Grzegorzowi Kaczorowskiemu i Andrzejowi Więch za pomoc w pracach remontowych w kościele.

2. a) Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Nabożeństwo Godzina Łaski i Miłosierdzia o 15.00.
  3. b) W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od 16.30.

2. a) Zebranie ministrantów i kandydatów na ministrantów w piątek o 17.30.
  3. b) W zakresie prac remontowo budowlanych w minionym tygodniu wykonano zewnętrzną obróbkę górnych okien w kościele (w czasie gdy były wstawiane, warunki pogodowe nie pozwalały na przeprowadzenie tych robót), wykonano podłączenia trzech rynien odprowadzających wodę z arkady do odwodnienia podziemnego. Został także wykopany otwór w podłodze garażu. Będzie on potrzebny do wyprowadzenia na zewnątrz budynku rury kanalizacyjnej.
  4. c) Zaginęła chora na chorobę Alzheimera p. Jadwiga Łuczak - mieszkanka Rybia. Jej zdjęcie wywieszone jest w gablocie z ogłoszeniami. Gdyby ktoś ją spotkał proszony jest o powiadomienie policji w Raszynie.