15 niedziela zwykla 2017

15 niedziela zwykła 2017

16 lipca 2017r.

2. a) Dziękuję paniom Beacie i Teresie Jaworskim, Izabeli Szewczyk i Amelii Bąk za sprzątnięcie i przygotowanie świątyni oraz domu parafialnego na dzisiejszą niedzielę oraz ofiarowanie i ułożenie kwiatów Przed przyszłą niedzielę bardzo proszę o tę piękną posługę następne w kolejności rodziny.

2. a) W sobotę 22 lipca przypada święto św. Marii Magdaleny. Msza św. o godz. 17.00. Jest to także odpust w sąsiedniej parafii - Magdalence. Ksiądz Proboszcz serdecznie zaprasza na sumę o godz. 11.00.

2. a) W zakresie prac remontowo budowlanych w minionym tygodniu wykonano podłączenie kolejnej rynny odprowadzającej wodę z kaplicy bocznej do odwodnienia podziemnego.
  3. b) Zwolniło się jedno miejsce na wyjazd dzieci i młodzieży do Soliny od 12 do 22 sierpnia. Można się zapisać dziś w kancelarii parafialnej. Spotkanie wszystkich rodziców, których dzieci wyjeżdżają na obóz odbędzie się w przyszły poniedziałek 24 lipca o 19.00 w sali parafialnej. Na tym spotkaniu przyjmowane będą wypełnione karty uczestnika oraz wpłaty.
  4. c) W następną środę 26 lipca będzie prowadzona zbiórka tzw. elektro - śmieci, z której dochód jest przeznaczony na pomoc dla polskich misjonarzy. Jeżeli ktoś chciałby przywieźć stare i niepotrzebne drukarki, komputery, monitory, sprzęt RTV i AGD proszony jest o zgłoszenie się dziś do kancelarii parafialnej.