16 niedziela zwykla 2017

16 niedziela zwykła 2017

23 lipca 2017r.

2. a) Dziękuję państwu Renacie Dubieleckiej z rodziną, rodzinie Jarzębowskich i Kazimierze Dubieleckiej z rodziną za sprzątnięcie i przygotowanie świątyni oraz domu parafialnego na dzisiejszą niedzielę oraz ofiarowanie i ułożenie kwiatów Przed przyszłą niedzielę bardzo proszę o tę piękną posługę następne w kolejności rodziny.

2. a) We wtorek przypada święto św. Jakuba Apostoła. Msza św. o godz. 17.00.
  3. b) W tym tygodniu przypada także wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców. Z tej okazji w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. odbywać się będzie przed kościołem święcenie pojazdów.

2. a) Stale wykonywane są drobne prace remontowo budowlane w budynkach parafialnych. W minionym tygodniu naprawiony został dach na kaplicy bocznej i pokryte tynkiem i pomalowane wnęki okienne w domu parafialnym.
  3. b) Spotkanie wszystkich rodziców, których dzieci wyjeżdżają na obóz odbędzie się w poniedziałek 24 lipca o 19.00 w sali parafialnej. Na tym spotkaniu przyjmowane będą wypełnione karty uczestnika oraz wpłaty.
  4. c) W najbliższą środę 26 lipca będzie prowadzona zbiórka tzw. elektro - śmieci, z której dochód jest przeznaczony na pomoc dla polskich misjonarzy. Jeżeli ktoś chciałby pozbyć się starych i niepotrzebnych drukarek, komputerów, monitorów, sprzętu RTV i AGD może je przywieźć własnym transportem na parking przy kościele w środę do godz. 12.00. Jeśli ktoś chce przekazać większe urządzenia a nie informował proboszcza o tym w ubiegłą niedzielę proszony jest o zgłoszenie się do kancelarii po Mszy św. Osoby, które mają do przekazania drobne urządzenia nie muszą tego zgłaszać.