18 niedziela zwykla 2017

Święto Przemienia Pańskiego (18 niedziela zwykła) 2017

6 sierpnia 2017r.

2. a) Dziękuję państwu Janinie, Krystynie, Dariuszowi, Weronice, Kamilowi i Zuzannie Makowskim za sprzątnięcie i przygotowanie świątyni oraz domu parafialnego na dzisiejszą niedzielę oraz ofiarowanie i ułożenie kwiatów Przed przyszłą niedzielę bardzo proszę o tę piękną posługę następne w kolejności rodziny.
  3. b) Dziękuję panom Edwardowi i Grzegorzowi Wolf za nieodpłatną naprawę rynien na dachu kościoła.
  4. c) Dziękuję państwu Słoma za wypielenie terenu przy kościele od strony ulicy oraz skoszenie trawy w otoczeniu kościoła.
  5. d) Dziękuję Parafiankom, które prosiły o niepodawanie nazwiska, za ofiarowanie i posadzenie kwiatów przy kościele od strony parkingu.
  7. a) Dziś przypada pierwsza niedziela miesiąca. Nabożeństwo Godzina Łaski i Miłosierdzia o 15.00.
  9. a) Stale wykonywane są drobne prace remontowo budowlane w budynkach parafialnych. W minionym tygodniu wymieniono parapety zewnętrzne przy górnych oknach w kościele, pomalowano obwódki wokół wnęk okiennych na parterze po wschodniej stronie domu parafialnego i naprawiono drzwi wejściowe do kościoła.
  10. b) Filia Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK „STRAŻAK” przy OSP Falenty zaprasza wszystkich chętnych do oddania krwi na terenie parkingu przy kościele św. Szczepana w Raszynie. Ambulans pobierania krwi będzie oczekiwał dziś od godziny 9 do 14. Potrzebny dowód osobisty i dobry stan zdrowia.
  11. c) W sobotę 12 sierpnia dzieci i młodzież z naszej parafii wyjeżdżają na obóz wakacyjny. Zbiórka uczestników w sobotę o godz. 9.00 rano w holu głównym Dworca Centralnego w Warszawie. Powrót 22 sierpnia autokarem. Jeśli ktoś nie dostarczył jeszcze karty uczestnika proszony jest o zgłoszenie się jak najszybciej do p. Arkadiusza Oneksiak.