26 niedziela zwykla 2017

1 października 2017r.

2. a) Dziękuję państwu Jabłońskim, Sieradzkim i Woźniak za sprzątnięcie i przygotowanie świątyni oraz domu parafialnego na dzisiejszą niedzielę oraz ofiarowanie i ułożenie kwiatów Przed przyszłą niedzielą bardzo proszę o tę piękną posługę następne w kolejności rodziny.
  3. b) Dziękuję paniom Eugenii Kaczorowskiej i Teresie Makowskiej za wypielenie klombu przed kościołem od strony ul. Starowiejskiej.

2. a) Dziś rozpoczynamy październik - miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii odprawiane będą w niedziele o 16.30 a w dni powszednie o 17.30. Ze względu na różaniec dziś nie będzie nabożeństwa Godzina Łaski i Miłosierdzia.
  3. b) W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa we Mszy św. o godz. 17.00, która będzie miała uroczysty charakter. Szczególnie proszę o uczestnictwo w tej Mszy członków Liturgicznej Służby Ołtarza. Spowiedź w pierwszy piątek od 16.30.
  4. c) W sobotę wymiana tajemnic różańcowych z racji pierwszej soboty miesiąca o godz. 17.30.
  5. d) Liturgiczne uroczyste wspomnienie Patronki naszej parafii czyli odpust parafialny obchodzić będziemy w niedzielę za tydzień - 8 października podczas Mszy św. o godz. 11.00. Będzie ją celebrował i homilię wygłosi Ksiądz Prałat prof. dr hab. Krzysztof Pawlina Rektor Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie.

2. a) Dziś o godz. 12.00 zapraszamy na spotkanie w kościele rodziców dzieci, które w przyszłym roku przystąpią w naszym kościele do pierwszej Komunii św.
  3. b) W przyszłą niedzielę będziemy mogli złożyć ofiary do puszek na rzecz fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.