27 niedziela zwykla 2017

8 października 2017r.

2. a) Dziękuję państwu Janowskim, Dziekańskim i Lepianka za sprzątnięcie i przygotowanie świątyni oraz domu parafialnego na dzisiejszą niedzielę oraz ofiarowanie i ułożenie kwiatów Przed przyszłą niedzielą bardzo proszę o tę piękną posługę następne w kolejności rodziny.

2. a) Trwa październik - miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii odprawiane są w niedziele o 16.30 a w dni powszednie o 17.30.
  3. b) Dziś obchodzimy uroczyście liturgiczne wspomnienie Patronki naszej parafii czyli odpust parafialny Mszę św. o godz. 11.00 będzie celebrował i homilię wygłosi Ksiądz Prałat prof. dr hab. Krzysztof Pawlina Rektor Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie. Po Mszy św. przejdziemy w procesji eucharystycznej wokół kościoła.

2. a) Dziś obchodzimy Dzień Papieski. Przy wyjściu z kościoła możemy złożyć ofiary do puszek na rzecz fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.