28 niedziela zwykla 2017

15 października 2017r.

2. a) Dziękuję państwu: Zofii, Gabrysi, Marysi i Klarze Szymanek, Barbarze i Stanisławowi Wolf i Helenie Zientara za sprzątnięcie i przygotowanie świątyni oraz domu parafialnego na dzisiejszą niedzielę oraz ofiarowanie i ułożenie kwiatów Przed przyszłą niedzielą bardzo proszę o tę piękną posługę rodziny nowożeńców.
  3. b) Dziękuję p. Kamilowi Kostana za wprowadzenie zmian na parafialnej stronie internetowej.

2. a) Trwa październik - miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii odprawiane są w niedziele o 16.30 a w dni powszednie o 17.30.
  3. b) Na stoliku przy wyjściu z kościoła wyłożone zostały kartki, na których możemy wpisać naszych bliskich zmarłych, których chcemy polecić modlitwie wypominkowej. Wypominki roczne to dwanaście Mszy św. odprawianych przez cały rok w ostatni piątek miesiąca o 17.00 zaś Wypominki jednorazowe odczytywane będą podczas procesji w kościele wieczorem 1 i 2 listopada. Wypełnione kartki prosimy złożyć w kancelarii parafialnej.

a) Za tydzień niedziela misyjna. Ofiary składane w przyszłą niedzielę do puszki na filarze przeznaczone będą na potrzeby misji.