32 niedziela zwykla 2017

12 listopada 2017r.

2. a) Dziękuję państwu Burcewicz i Misiak za sprzątnięcie i przygotowanie świątyni oraz domu parafialnego na dzisiejszą niedzielę oraz ofiarowanie i ułożenie kwiatów. Przed przyszłą niedzielą bardzo proszę o tę piękną posługę następne w kolejności rodziny.

2. a) Wypełnione kartki z wypominkami rocznymi można jeszcze składać w kancelarii parafialnej. Przypominamy, że wypominki roczne to dwanaście Mszy św. odprawianych przez cały rok w ostatni piątek miesiąca o 17.00.

2. a) Dziś odbywa się zbiórka do puszki w ramach IX Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Bóg zapłać za ofiary złożone na ten szczytny cel.
  3. b) W najbliższy piątek 17 listopada o 18.00 odbędzie się w Sali Parafialnej zbiórka obu zastępów skautów.
  4. c) W Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata czyli w niedzielę za dwa tygodnie 26 listopada podczas Mszy św. o 11.00 odbędzie się promocja ministrancka czterech kandydatów na ministrantów, którzy przygotowują się do przyjęcia tego zaszczytnego obowiązku od czerwca b.r. Jest również możliwość przyjęcia tego dnia nowych kandydatów na ministrantów. Mogą nimi zostać już chłopcy z klasy trzeciej przygotowujący się do I Komunii św. oraz ewentualnie starsi, którzy potrzebowali więcej czasu do namysłu. Gdyby ktoś był zainteresowany proszę o zgłoszenie się do zakrystii dziś lub w przyszłą niedzielę po Mszy św.
  5. d) Również tę samą niedzielę za dwa tygodnie - 26 listopada o 12.00 w Sali Parafialnej odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania.

1. Sprawy ponad-parafialne
  2. a) W styczniu 2019r. odbędą się Światowe Dni Młodzieży w Panamie. Wyjazd jest organizowany wspólnie przez wszystkie parafie naszego dekanatu. Ze względu na dużą odległość należy się liczyć z tym, że koszt uczestnictwa będzie stosunkowo wysoki - ok. 7000 zł od osoby. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w parafii w Raszynie 9 grudnia o 10.00. Jeżeli ktoś jest zainteresowany zapraszam po bliższe informacje do kancelarii parafialnej.