Swieto Chrztu Panskiego 2018

Święto Chrztu Pańskiego

7 stycznia 2018r.

Z głębokim żalem zawiadamiam, że dziś w nocy zmarł ks. kanonik dr Zbigniew Grochal.

2. a) Dziękuję rodzinom p. Makowskich, Stasiaków, Zbrojskich i Ostrowskich za sprzątnięcie i przygotowanie świątyni oraz domu parafialnego na dzisiejszą niedzielę oraz ofiarowanie zamiast kwiatów pieniężnego daru ołtarza. Przed przyszłą niedzielą bardzo proszę o tę piękną posługę następne w kolejności rodziny.
  3. b) Dziękuję ofiarodawcom, którzy wczoraj złożyli ofiary na rzecz misji. Zebraliśmy 510zł.
  4. c) Dziękuję ofiarodawcom, którzy w Uroczystość Trzech Króli złożyli ofiary na wakacyjny wyjazd dzieci i młodzieży z naszej parafii. Zebraliśmy 1420zł.
  5. d) Zakończyła się wizyta duszpasterska zwana kolędą (poza indywidualnie ustalonymi odwiedzinami). Dziękuję za wspólną modlitwę, pełną życzliwości rozmowę, przekazane pomysły dotyczące życia naszej parafii i za złożone ofiary.

2. a) Dziś Święto Chrztu Pańskiego. Jest to liturgiczne zakończenie okresu Bożego Narodzenia, chociaż kolędy i choinkę możemy tradycyjnie zachować do 2 lutego.
  3. b) Nabożeństwo Godzina Łaski i Miłosierdzia z racji pierwszej niedzieli miesiąca dziś o godz. 15.00.

a)Zapowiadane na dziś jasełka w wykonaniu dzieci z sękocińskiego przedszkola odbędą się w późniejszym terminie.

1. b) Dziś o 12.00 odbędzie się w kościele zebranie rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii św. z p. Katechetką.
  2. c) Dziś o 16.00 zebranie Rady Parafialnej.