2 niedziela zwykła 2018

Druga niedziela zwykła

14 stycznia 2018r.

2. a) Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania pogrzebu śp. Ks. Kanonika Zbigniewa.
  3. b) Dziękuję rodzinom p. Misiak, Kwiatkowskich i Supeł za sprzątnięcie i przygotowanie świątyni oraz domu parafialnego na dzisiejszą niedzielę oraz ofiarowanie zamiast kwiatów pieniężnego daru ołtarza. Przed przyszłą niedzielą bardzo proszę o tę piękną posługę następne w kolejności rodziny.
  4. c) Dziękuję osobie, która pragnie pozostać anonimowa za złożenie na rzecz parafii ofiary w wysokości 1500 zł.

2. a) Od 18 do 25 stycznia trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Pamiętajmy w tym czasie o modlitwie w intencjach ekumenicznych.

a) Bardzo proszę ofiarodawców, którzy zamówili intencję Mszy św. na 27 stycznia o zgłoszenie się dziś do kancelarii parafialnej.