4 niedziela zwykla 2018

Czwarta niedziela zwykła

28 stycznia 2018r.

2. a) Dziękuję za sprzątnięcie i przygotowanie świątyni oraz domu parafialnego na dzisiejszą niedzielę oraz ofiarowanie i ułożenie kwiatów. Przed przyszłą niedzielą bardzo proszę o tę piękną posługę następne w kolejności rodziny.

2. a) W najbliższy piątek 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego - Matki Bożej Gromnicznej. Msza św. z kazaniem i błogosławieństwem gromnic o godz. 17.00. Jest to także pierwszy piątek miesiąca - spowiedź od 16.30. Do uczestnictwa w uroczystej Mszy św. o 17.00 zapraszam szczególnie członków Liturgicznej Służby Ołtarza i Scholi. Po Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym dniu ofiarami składanymi na tacę wspomagamy jak co roku zakony klauzurowe.
  3. b) W sobotę wymiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 17.00.
  4. c) W przyszłą niedzielę nabożeństwo Godzina Łaski i Miłosierdzia o 15.00.