Parafia Św. Faustyny w Sękocinie

Jakim jest Bóg w istocie swojej, nikt nie zgłębi, ani umysł anielski, ani ludzki. Poznawaj Boga przez rozważanie przymiotów Jego. 

5 niedziela zwykła 2018

Ogłoszenia parafialne

piąta niedziela zwykła

3 lutego 2018r.

 

  1. Podziękowania i prośby
  2. a) Dziękuję państwu Królikowskim z dziećmi za sprzątnięcie i przygotowanie świątyni oraz domu parafialnego na dzisiejszą niedzielę oraz ofiarowanie i ułożenie kwiatów. Przed przyszłą niedzielą bardzo proszę o tę piękną posługę następne w kolejności rodziny.
  3. b) Dziękuję mieszkańcom Sękocina Nowego z p. Sołtys Bożeną Dziekańską za zdemontowanie Żłóbka i usunięcie choinek.
  4. c) Dziękuję mieszkańcom Sękocina Starego, Sękocin Nowego i Słomina za złożenie ofiary na Mszę św. gregoriańską w intencji śp. ks. Kanonika Zbigniewa oraz ofiary na rzecz parafii. Msza gregoriańska planowana jest w przyszłym roku przez cały marzec o godz. 17.00.
  5. d) Dziękuję p. Krzysztofowi Dziekańskiemu za naprawę ogrodzenia przy parkingu parafialnym.

 

  1. Służba Boża
  2. a) Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Godzina Łaski i Miłosierdzia o godz. 15.00.
  3. b) W przyszłą niedzielę 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorych. Pamiętajmy w tym dniu o wszystkich chorych i cierpiących duchowo i fizycznie.

 

  1. Pozostałe sprawy
  2. a) Nastąpiła zmiana w składzie Rady Parafialnej. Z uczestnictwa zrezygnowała ze względów zdrowotnych p. Renata Dubielecka, której w imieniu parafii serdecznie dziękuję za długoletnią działalność w Radzie i liczę na dalszą współpracę w wielu dziedzinach. Na jej miejsce powołani zostali p. Maria i Krzysztof Zawadzcy, których serdecznie witam w gronie Rady i życzę owocnej pracy.

Przy tej okazji przypominam aktualny skład Rady Parafialnej:

Sękocin Stary: Krzysztof Dziekański (przewodniczący), Krystyna Dziekańska, Arkadiusz Oneksiak (viceprzewodniczący), Helena Bazga (vice przewodnicząca), Grzegorz, Anna Kaczorowscy;

Sękocin Nowy: Krzysztof, Maria Zawadzcy, Ireneusz Litkie;

IBL: Władysław Kantorowicz;

Słomin: Maria Dubielecka, Lucyna Makulska, Jan Grochala, Edyta Morawska, Hubert Morawski.