Parafia Św. Faustyny w Sękocinie

Miłość nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego.

2 niedziela Wielkiego Postu 2018

Ogłoszenia parafialne

druga niedziela Wielkiego Postu

25 lutego 2018r.

  1. Podziękowania i prośby
  2. a) Dziękuję państwu Morawskim i Kujawińskim za sprzątnięcie i przygotowanie świątyni oraz domu parafialnego na dzisiejszą niedzielę oraz ofiarowanie zamiast kwiatów pieniężnego daru ołtarza. Przed przyszłą niedzielą bardzo proszę o tę piękną posługę następne w kolejności rodziny.
  3. b) Dziękuję parafianom (łącznie w różnych dniach ponad 10 osób), którzy nadal pracują przy segregowaniu rzeczy pozostałych po Księdzu Kanoniku i porządkowaniu pomieszczeń.
  4. c) Dziękuję parafianom z Sękocina Starego za uporządkowanie i oczyszczenie grobu Ks. Kanonika Zbigniewa na cmentarzu w Pęcicach.

 

  1. Służba Boża
  2. a) Zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych. Droga Krzyżowa odprawiana jest w naszym kościele w piątki o 17.30 zaś Gorzkie Żale w niedziele o 16.15. Rekolekcje wielkopostne w tym roku odprawiać będziemy w dniach 18-20 marca. Szczegółowy plan podany zostanie za tydzień.
  3. b) W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od 16.30. Uroczysta Msza św. z kazaniem odprawiona zostanie o 17.00. Po Drodze Krzyżowej będzie możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu.
  4. c) W sobotę wymiana tajemnic różańcowych o 17.30.

 

  1. Pozostałe sprawy
  2. a) Dziś ofiarami składanymi do puszki możemy wspomóc misjonarzy.

b) Trwają remonty w Domu Parafialnym, zainstalowany został wewnątrz budynku nowy pion kanalizacyjny.