Parafia Św. Faustyny w Sękocinie

Miłość nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego.

3 niedziela Wielkiego Postu 2018

Ogłoszenia parafialne

trzecia niedziela Wielkiego Postu

4 marca 2018r.

  1. Podziękowania i prośby
  2. a) Dziękuję państwu Buczyńskim za sprzątnięcie i przygotowanie świątyni oraz domu parafialnego na dzisiejszą niedzielę oraz ofiarowanie zamiast kwiatów pieniężnego daru ołtarza. Przed przyszłą niedzielą bardzo proszę o tę piękną posługę następne w kolejności rodziny.
  3. b) Dziękuję parafianom (łącznie w różnych dniach ponad 10 osób), którzy nadal pracują przy segregowaniu rzeczy pozostałych po Księdzu Kanoniku i porządkowaniu pomieszczeń.
  4. c) Dziękuję panom Edwardowi i Marianowi Wolf za nieodpłatną pracę przy zainstalowaniu na dachu domu parafialnego komina odpowietrzającego nowy pion kanalizacyjny.

 

  1. Służba Boża
  2. a) Zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych. Droga Krzyżowa odprawiana jest w naszym kościele w piątki o 17.30 zaś Gorzkie Żale w niedziele o 16.15. Rekolekcje wielkopostne w tym roku odprawiać będziemy w dniach 18-20 marca.

 

  1. Pozostałe sprawy
  2. a) Od dzisiejszej niedzieli możemy już składać ofiary do puszki przeznaczone na kwiaty do grobu Pana Jezusa.
  3. b) W kancelarii parafialnej można odebrać listy na pierwszą w tym roku zbiórkę kwartalną. Wyrażam wielką wdzięczność wszystkim, którzy podejmą się tego ważnego dla naszej społeczności parafialnej zadania.
  4. c) Trwają prace remontowe w Domu Parafialnym.