Druga niedziela o Bożym Narodzeniu 2020

2 niedziela po Bożym Narodzeniu - 5 stycznia 2020r.

Przed przyszłą niedzielą bardzo proszę o przygotowanie świątyni następne w kolejności rodziny.

Zakończyła się wizyta duszpasterska - kolęda. Bardzo dziękuję wszystkim za życzliwe przyjęcie, wspólną modlitwę, pomysły dotyczące funkcjonowania naszej parafialnej społeczności oraz złożone ofiary. Serdecznie dziękuję także za transport w czasie kolędy. Gdyby ktoś został pominięty lub nie mógł przyjąć kolędy w wyznaczonym czasie proszony jest o zgłoszenie się po Mszy św. do kancelarii.

1. Zaproszenia

Wspólnota Apostolatu Maryjnego zaprasza wszystkich chętnych do wspólnego śpiewania Godzinek (tradycyjnej modlitwy Kościoła za przyczyną Maryi) w każdą niedzielę o 815.

Dziś nabożeństwo Godzina Łaski i Miłosierdzia o 1500.

Jutro 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego Trzech Króli. Zgodnie z naszą parafialną tradycją tego dnia Schola i p. Organista zapraszają do wspólnego śpiewania kolęd od 1000 do 1100. Ministranci jak o roku rozprowadzać będą kredę i kadzidło. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na dofinansowanie wyjazdu wakacyjnego. Jutro przypada druga rocznica śmierci śp. ks. Kanonika Zbigniewa. Msza św w Jego intencji odprawiona zostanie o 1100.

W niedzielę za tydzień 12 stycznia odbędą się spotkania:

o 1000 w Sali Parafialnej młodsza grupa kandydatów do bierzmowania

o 1200 w Sali Parafialnej starsza grupa kandydatów do bierzmowania

o 1200 w kościele Rodzice dzieci pierwszokomunijnych.