piąta niedziela zwykła

piąta niedziela zwykła- 9 lutego 2020r.

Dziękuję za sprzątnięcie i przygotowanie świątyni na dzisiejszą niedzielę oraz ofiarowanie i ułożenie kwiatów. Przed przyszłą niedzielą bardzo proszę o przygotowanie świątyni następne w kolejności rodziny.

Dziękuję mieszkańcom Słomina za zdemontowanie żłóbka i usunięcie choinek.

1. Zaproszenia

We wtorek 11 lutego przypada liturgiczne wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, jest to światowy Dzień Chorego. Zapraszam na uroczystą Mszę św. z kazaniem o godz. 1700, podczas której będzie także możliwość przyjęcia Sakramentu Namaszczenia Chorych.

W czwartek 13 lutego o 1730 odbędzie się zebranie członków Apostolatu Maryjnego.

1. Sprawy pozostałe

KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK „STRAŻAK” PRZY OSP FALENTY ZAPRASZA WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO ODDANIA KRWI NA TERENIE PARKINGU PRZY KOŚCIELE św. SZCZEPANA W RASZYNIE AMBULANS POBIERANIA KRWI BĘDZIE DNIA   16.02.2020r. (NIEDZIELA) W GODZINACH OD 9 – 13,30. Potrzebny Dowód Osobisty i dobry stan zdrowia