druga niedziela wielkiego postu 2020

druga niedziela wielkiego postu- 8 marca 2020r.

Dziękuję parafianom za sprzątnięcie i przygotowanie świątyni oraz domu parafialnego na dzisiejszą niedzielę oraz ofiarowanie zamiast kwiatów pieniężnego daru ołtarza. Przed przyszłą niedzielą bardzo proszę o przygotowanie świątyni następne w kolejności rodziny.

1. Zaproszenia

W okresie Wielkiego Postu odprawiane są w naszym kościele nabożeństwa: Drogi Krzyżowej w piątki o 1730 oraz Gorzkie Żale w niedziele o 1615.

Dziś możmemy złożyć do puszki ofiary na potrzeby misji.

Dziś o 1200 odbędzie się zebranie Rady Parafialnej, związane głównie ze zbliżającą się wizytacją kanoniczną naszej parafii przez ks. Biskupa 29 marca 2020r.

W najbliższy piątek 13 marca po Drodze Krzyżowej odbędzie się comiesięczne spotkanie Apostolatu Maryjnego.

Osoby, które chciałyby otrzymać zaproszenia na uroczystość beatyfikacji kard. Wyszyńskiego w Warszawie w czerwcu br proszone są o zgłoszenie się jeszcze dziś do kancelarii.

W przyszłą niedzielę 15 marca o godz. 1200 odbędzie się w kościele spotkanie rodziców młodzieży, która 29 marca przyjmie w naszej parafii sakrament bierzmowania.

Parafialne rekolekcje wielkopostne odprawimy w tym roku w dniach 15-17 marca. W niedzielę 15 marca Msze św. z naukami rekolekcyjnymi odprawione będą według stałego porządku niedzielnego zaś w przyszły poniedziałek i wtorek 16 i 17 marca o godz. 1000 i 1800 dla dorosłych a o 1200 dla dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Sękocinie.