Zesłanie Ducha Świętego

8 czerwca 2014r.

a) Dziękuję p. Bogdanowi Wadzyńskiemu oraz Marii i Krzysztofowi Zawadzkim za sprzątnięcie i przygotowanie świątyni oraz domu parafialnego na dzisiejszą niedzielę oraz za ofiarowanie i ułożenie kwiatów. Przed przyszłą niedzielą proszę kolejną rodzinę o tę piękną posługę.

b) Zakończyła się przebudowa Sali Parafialnej. Głównym wykonawcą jest p. Sławomir Bazga, któremu dziękujemy za solidne, szybkie i przystępne cenowo wykonanie prac.

c) Dziękuję p. Kazimierzowi Litkie za naprawę kadzielnic.

d) Dziękuję ofiarodawcom, którzy wsparli swoimi ofiarami złożonymi w ubiegłą niedzielę Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie. Zebraliśmy na ten cel 590zł.

a) Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie o 17.30 a w niedziele o 16.30.

Niedziela 8 czerwca 2014

9.00 rez. L. Kaczorowska

11.00 +Pelagia, Bolesław, Jan Makowscy w kolejną r. śm.

12.00 O błog. Boże dla Marianny i Stanisława Dubieleckich w 45 r. ślubu

17.00 +Feliks w kolejną r. śm., Władysława, Jan Zawadzcy, dziadkowie Zawadzcy i Ryczywolscy  (dodatkowo podczas Mszy Chrzest św. Mikołaj Królikowski)

Niedziela 15 czerwca 2014

9.00 +Jan, Apolonia Rowińscy, Zygmunt Kazubek, Tomasz Karsznia, Cecylia Kierkowska