Uroczystosc Apostolow Piotra i Pawla

Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła

(trzynasta niedziela zwykła)

29 czerwca 2014r.

a) Dziękuję paniom: Alicji i Katarzynie Kilińskim za sprzątnięcie i przygotowanie świątyni oraz domu parafialnego na dzisiejszą niedzielę oraz za ofiarowanie i ułożenie kwiatów. Przed przyszłą niedzielą proszę kolejną rodzinę o tę piękną posługę.

b) Dziękuję ofiarodawcom, którzy pragnęli pozostać anonimowi za ofiarę na potrzeby parafii.

a) Zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwa czerwcowe dziś o 16.30 i jutro o 17.30.

b) W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca, spowiedź od godz. 17.00.

c) W sobotę wymiana tajemnic różańcowych o godz. 17.15.

d) W przyszłą niedzielę godzina Łaski i Miłosierdzia o 15.00.

a) Ofiary składane dziś na tacę przeznaczone są na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

b) Jest do nabycia nowy wakacyjny numer Małego Gościa Niedzielnego.

c) Bardzo cieszymy się, że w naszej wspólnocie parafialnej mamy coraz więcej ministrantów i lektorów. W minionym tygodniu kupiona została druga ławka stojąca po stronie zakrystii.

d) Trwa nabór do katolickiej szkoły podstawowej w Magdalence do klasy pierwszej i zerówki (dzieci z roczników 2007, 2008 i 2009 roku). Dziś o godz. 16.00 szkoła zaprasza na SPOTKANIE OTWARTE dla rodziców i dzieci w siedzibie Szkoły na terenie parafii w Magdalence. Więcej informacji znajduje się na stronie www.szkolawmagdalence.pl

Niedziela 29 czerwca 2014

9.00 rez. p. Chlebowscy

11.00 o błog. Boże dla Marzeny i Marcina w 7 r. ślubu oraz zdrowie i błog. Boże dla dzieci

17.00 +Władysława (k), Jan Prusak, Grażyna Jędrzejewska, Łukasz Samoraj

Niedziela 6 lipca 2014

9.00 +Władysław w kolejną r. śm., Helena, Jan Makowscy, Józefa Włodarska, Jan Włodarski w kolejną r. śm.

11.00 do Miłosierdzia Bożego za zm. +Konstanty, Marianna, Janina, Helena, Zbigniew Czernek, zm. z rodz. Perzyna

17.00 Dziękczynno błagalna w 15r. ślubu Joanny i Pawła Król i o błog. Boże dla dzieci Pauliny i Mateusza