Czternasta niedziela zwykła

Czternasta niedziela zwykła 6 lipca 2014r.

a) Dziękuję państwu: Janinie Makowskiej, Elżbiecie i Dariuszowi Makowskim z dziećmi za sprzątnięcie i przygotowanie świątyni oraz domu parafialnego na dzisiejszą niedzielę oraz za ofiarowanie i ułożenie kwiatów. Przed przyszłą niedzielą proszę kolejną rodzinę o tę piękną posługę, klucz do kościoła jest do odebrania w zakrystii.

b) Dziękuję p. Andrzejowi Więch za gruntowne oczyszczenie kaskady w grocie Matki Bożej z Guadelupe.

c) Dziękuję p. Kazimierzowi Litkie za wykonanie podstawy pod głośnik na chórze i inne prace wykonane w naszej świątyni.

a)  Dziś pierwsza niedziela miesiąca, godzina Łaski i Miłosierdzia o 15.00.

a) Jest jeszcze do nabycia wakacyjny numer Małego Gościa Niedzielnego.

b) Trwa nabór do katolickiej szkoły podstawowej w Magdalence do klasy pierwszej i zerówki (dzieci z roczników 2007, 2008 i 2009 roku). Więcej informacji znajduje się na stronie www.szkolawmagdalence.pl.

Niedziela 6 lipca 2014

9.00 +Władysław w kolejną r. śm., Helena, Jan Makowscy, Józefa Włodarska, Jan Włodarski w kolejną r. śm.

11.00 do Miłosierdzia Bożego za zm. +Konstanty, Marianna, Janina, Helena, Zbigniew Czernek, zm. z rodz. Perzyna

17.00 Dziękczynno błagalna w 15r. ślubu Joanny i Pawła Król i o błog. Boże dla dzieci Pauliny i Mateusza

Niedziela 13 lipca 2014

9.00 rez. p. Firlej

11.00 +Cezary, Jerzy, Jan Rados, oraz rodzice: Waleria i Stanisław

17.00 +Stanisław Komosa 14 r. śm.