Siedemnasta niedziela zwykła

27 lipca 2014r.

a) Dziękuję państwu: Dziekańskim, Bryk i Janowskim za sprzątnięcie i przygotowanie świątyni oraz domu parafialnego na dzisiejszą niedzielę oraz p. Miklaszewskiej za ofiarowanie i ułożenie kwiatów. Przed przyszłą niedzielą proszę kolejną rodzinę o tę piękną posługę.

b) Dziękuję p. Kazimierzowi Litkie i Jerzemu Wilman za zaprojektowanie, ofiarowanie materiałów i wykonanie mocowań klęczników i nowej ławki w prezbiterium .

a) Dziś po Mszach św. przed kościołem święcenie pojazdów.

b) W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca, spowiedź od godz. 17.00.

c) W sobotę wymiana tajemnic różańcowych o 17.15.

d) Za tydzień przypada pierwsza niedziela miesiąca, godzina Łaski i Miłosierdzia o 15.00.

a) Trwa nabór do katolickiej szkoły podstawowej w Magdalence do klasy pierwszej i zerówki (dzieci z roczników 2007, 2008 i 2009 roku). Więcej informacji znajduje się na stronie www.szkolawmagdalence.pl.

Niedziela 27 lipca 2014

9.00 rez. p. Rados

11.00 +Jasio Skalski, Jan Macierzyński 22 r. śm., Hanna Macierzyńska z racji imienin, Rozalia, Józef Ryczywolscy, Anna w 21 r. śm. I z racji imienin Skalska, Władysław Skalski, Stanisława, Jan Macierzyńscy

17.00 +Zdzisław Makowski 25 r. śm., Hanna Taras w dniu imienin