Osiemnasta niedziela zwykła

3 sierpnia 2014r.

a) Dziękuję państwu: Waldemarowi Ziętara z rodziną, państwu Partyka i Ptasińskim za sprzątnięcie i przygotowanie świątyni oraz domu parafialnego na dzisiejszą niedzielę oraz za ofiarowanie i ułożenie kwiatów. Przed przyszłą niedzielą proszę kolejną rodzinę o tę piękną posługę.

b) Dziękuję p. Edwardowi i Grzegorzowi Wolf za nieodpłatną naprawę i pomalowanie dachu Domu Parafialnego.

c) Dziękuję p. Kazimierzowi Litkie i Jerzemu Wilman za naprawę drzwi wejściowych do kościoła oraz p. Litkie za naprawę lichtarza świecy maryjnej.

d) Dziękuję paniom: Słoma, Molak, Eugenii Kaczorowskiej, Danucie Gas i Helenie Bazga za wypielenie klombów po obu stronach kościoła.

e) Dziękuję p. Kamilowi Kostana za rozbudowanie parafialnej strony internetowej. Obecnie możemy tam również zapoznać się z czytaniami mszalnymi na bieżący dzień.

f) Dziękuję za odpowiedź na apel o przekazywanie książek. Są one dostępne w Sali parafialnej, można je stamtąd zabierać oraz przynosić następne.

a) Dziś przypada pierwsza niedziela miesiąca, godzina Łaski i Miłosierdzia o 15.00.

b) W środę 6 sierpnia Święto Przemienienia Pańskiego. Msza św. w Słominie o godz. 8.

a) W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na KUL.

b) Zakończony został kolejny etap prac remontowych w podziemiach Domu Parafialnego – do użytku oddana została szatnia ministrancka.

Niedziela 3 sierpnia 2014

9.00 +Tadeusz 8 r. śm., Marianna, Stanisław Kaczorowscy, Maria-Małgorzata Małkińska, Anna, Piotr Jasińscy

11.00 +Alicja, Czesław Słoma, Sabina Polak, Stanisław Dziekański i zm. z rodz. Zapała

17.00 +Zdzisław, Janina Doktorscy

18.00 +Leontyna Fafuła 11 r. śm., Władysław Fafuła 10 r. śm, Stanisław Knap

Niedziela 10 sierpnia 2014

9.00 +Ewa Płeżka 10 r. śm., c.r. Mazurów, Bonderów i Bazgów.

11.00 +Zygmunt Kazubek 1 r. śm., Jan, Apolonia Rowińscy, Tomasz Karsznia, Cecylia Kierkowska

17.00+Kazimierz Pilarski 1 r. śm.