Dwudziesta druga niedziela zwykła

31 sierpnia 2014r.

a) Dziękuję p. Helenie Ziętara, Barbarze Wolf i Zofii Szymanek za sprzątnięcie i przygotowanie świątyni oraz domu parafialnego na dzisiejszą niedzielę oraz złożenie pieniężnego daru ołtarza. Przed przyszłą niedzielą proszę o tę piękną posługę rodziny nowożeńców.

a) w piątek przypada pierwszy piątek miesiąca, spowiedź o godz. 17.00

b) W sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca, wymiana tajemnic różańcowych o godz. 18.30.

a) Planowana pielgrzymka autokarowa do Gietrzwałdu i Sokółki w dniach 12-13 września nie dojdzie obecnie do skutku z powodu zbyt małej liczby chętnych. Ponowimy tę propozycję na wiosnę i mam nadzieję, że wówczas zbierze się większa grupa chętnych.

b) Wójt Gminy Raszyn, Rada Gminy i Gminny Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na Gminne Dożynki dziś na Stadionie w Raszynie. Początek o godz. 14. Natomiast w naszej parafii uroczystość dożynkową będziemy przeżywali tydzień później 7 września na Mszy św. o godz. 11.00.

Niedziela 31 sierpnia 2014

9.00 O błog. Boże i Dary Ducha św dla Natalii, Oli, Michała, Maćka oraz błog. Boże dla ich rodziców

11.00 +Stefan Ochman 1 r. śm., Marianna Ochman 5 r. śm., Kazimierz 9 r. śm, Janusz 6 r. śm, Leokadia

1. W intencji Parafian

2. O zdrowie i Boże błog. o umocnienie w wierze dla rodzin Dubieleckich, Pawłowskich, Kwaśny i Borsuk

3. O zdrowie i Boże błog. dla rodzin Bazgów, Bieniek, Czerwińskich, Szewczyków, Baranowskich, Jacewiczów, szczególnie dla Marianny w 87 r. urodzin

Zbigniewa Jaskułę

9.00 +Zygmunt Kazubek 1 r. śm., Jan Apolonia Rowińscy, Tomasz

Karsznia, Cecylia Kierkowska

9.00 w intencji Bogu wiadomej

11.00 o uzdrowienie Jakuba i bł. Boże dla rodziców i rodzeństwa

15.00 o błog. Boże w kolejne rocznice ślubów: Cecylii i Andrzeja w 37 r. ślubu, Agnieszki i Rafała w 9 r. ślubu, Joanny i Marka w 7 r. ślubu i o potrzebne łaski dla całej rodziny.

18.00+ Stefan, Stefania, Andrzej, Kazimierz Pilarscy

ślubu

17.30 O błog. Boże dla Katarzyny i Bartłomieja w 3 r. ślubu

18.00 O błog. Boże dla Julii, o szczęśliwe rozwiązanie i błog. dla mającego się narodzić dziecka