XXV Niedziela zwykła

21 września 2014r.

a) Dziękuję rodzinom nowożeńców za sprzątnięcie i przygotowanie świątyni oraz domu parafialnego na dzisiejszą niedzielę oraz ofiarowanie i ułożenie kwiatów. Przed przyszłą niedzielą proszę o tę piękną posługę następną w kolejności rodzinę.

a) W niedzielę za tydzień - 28 września o godz. 10.00 odbędzie się pierwsza po wakacjach próba parafialnej scholi. Bardzo gorąco zapraszamy zarówno dotychczasowych uczestników jak i nowych kandydatów z grona naszej młodzieży i dzieci. Potrzebni są zarówno soliści (którzy będą mogli np. śpiewać psalm), jak i członkowie zespołu, którzy nie muszą mieć wybitnego talentu ani przygotowania muzycznego. Zapraszamy więc wszystkich, którzy chcą chwalić Boga swoim śpiewem.

b) Również 28 września o godz. 12.00 w kościele odbędzie się pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych, z naszej parafii, z p. Katechetką.

c) Rozpoczynamy przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla młodzieży z klas II i III gimnazjum oraz starszych, którzy jeszcze nie przyjęli tego sakramentu. Pierwsze spotkanie odbędzie się za dwa tygodnie w niedzielę 5 października o godz. 12.00 w Sali parafialnej.

a) Dziś zbierane są do puszki ofiary na KUL.

b) W najbliższą sobotę 27 września odbędą się uroczyste obchody 25 lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Falentach. Rozpoczną się one o godz. 14.00 Mszą św. kościele św. Szczepana w Raszynie.

Niedziela 21 września 2014

9.00 +Stanisław Królikowski 7 r. śm., Jadwiga Królikowska

11.00  rez. p. Bazga

17.00                   a) +Jan Makowski oraz zm. rodzice Pelagia i Bolesław Makowscy