XXVII Niedziela zwykła

5 października 2014r.

a) Dziękuję rodzinom p. Grochala, Osmólskim, Radolińskim i p. sołtys Elżbiecie Szeląg za sprzątnięcie i przygotowanie świątyni oraz domu parafialnego na dzisiejszą niedzielę oraz ofiarowanie i ułożenie kwiatów. Przed przyszłą niedzielą proszę o tę piękną posługę rodziny nowożeńców.

b) Dziękuję p. Andrzejowi Więch i Leszkowi Bazga za pielęgnację drzew i krzewów w otoczeniu kościoła.

a) Dziś przypada święto naszej Patronki czyli odpust parafialny. Zapraszamy szczególnie do udziału w uroczystej Sumie odpustowej z procesją o godz. 17.00. Mszę św. odprawi ks. Infułat prof. Stanisław Kur wieloletni Rektor Warszawskiego Seminarium Duchownego.

b) Trwa październik, miesiąc szczególnie poświęcony modlitwie różańcowej. Przypominam o rekolekcyjnym zobowiązaniu do odmawiania różańca w rodzinach. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele odprawiane będą w dni powszednie o godz. 17.30 a w niedziele o godz. 16.30.

c) Dziś o godz. 12.00 w Sali parafialnej rozpoczynamy przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla młodzieży z klas II i III gimnazjum oraz starszych, którzy jeszcze nie przyjęli tego sakramentu.

a) W przyszłą niedzielę przypada „Dzień papieski”. Jak zawsze w tym dniu prowadzona będzie zbiórka do puszek przy wyjściu z kościoła, na fundusz stypendialny dla biednej a utalentowanej młodzieży.

Niedziela 5 października 2014

9.00 +Aleksandra, Józef, Teresa Hinderer i zm. z rodz. Hinderer

11.00 +Wacław, Marianna, Eugeniusz, Jan, Józefa, Franciszka, Łukasz Zientara, Wacław, Paulina, Irena Kucharscy

Oraz Chrzest św: Dominik Budny i Izabela Misiak