XXVIII Niedziela zwykła

12 października 2014r.

a) Dziękuję rodzinom nowożeńców za sprzątnięcie i przygotowanie świątyni oraz domu parafialnego na dzisiejszą niedzielę oraz ofiarowanie i ułożenie kwiatów. Przed przyszłą niedzielą proszę o tę piękną posługę następną w kolejności rodzinę.

a) Trwa październik, miesiąc szczególnie poświęcony modlitwie różańcowej. Przypominam o rekolekcyjnym zobowiązaniu do odmawiania różańca w rodzinach. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele odprawiane są w dni powszednie o godz. 17.30 a w niedziele o godz. 16.30.

a) Dziś przypada kolejny „Dzień papieski”. Jak zawsze w tym dniu prowadzona jest zbiórka do puszek przy wyjściu z kościoła, na fundusz stypendialny dla biednej a utalentowanej młodzieży. Bóg zapłać za złożone ofiary.

b) W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na potrzeby misji.

Niedziela 12 października 2014

9.00 +Walenty i Małgorzata Piotrkowicz, Józef, Marianna, Marian Gajda

11.00 +Maria Małgorzata Małkińska 1 r. śm., Tadeusz, Marianna, Stanisław Kaczorowscy, Anna , Piotr Jasińscy

11.00 O błog. Boże w 1 r. ślubu Agnieszki i Tomasza Janczyk oraz córki Gabrieli

17.00          +Stefan, Irena, Józef, Stanisław, Krystyna Rowiccy

Niedziela 19 października 2014

9.00 rez p. Anders

17.00          + Franciszek, Kazimiera Jagniccy w rocznice śm.