XXX Niedziela zwykła

26 października 2014r.

a) Dziękuję rodzinie dziecka, które dziś przyjmuje sakrament chrztu św. za sprzątnięcie i przygotowanie świątyni oraz domu parafialnego na dzisiejszą niedzielę oraz ofiarowanie i ułożenie kwiatów. Przed przyszłą niedzielą proszę następną w kolejności rodzinę o tę piękną posługę.

a) Trwa październik, miesiąc szczególnie poświęcony modlitwie różańcowej. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele odprawiane są w dni powszednie o godz. 17.30 a w niedziele o godz. 16.30.

b) W sobotę 1 listopada - Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. według porządku niedzielnego. Po Mszy św. o godz. 17.00 procesja żałobna w kościele. Przypominamy o obowiązku uczestnictwa w tym dniu we Mszy św.

c) W przyszłą niedzielę przypada Dzień Zaduszny. Msze św. jak w każdą niedzielę. Po Mszy św. o godz. 17.00 procesja żałobna w kościele. Z racji Dnia Zadusznego w przyszłą niedzielę nie będzie nabożeństwa Godziny Łaski i Miłosierdzia.

b) Przy wyjściu z kościoła wyłożone zostały kartki, na których możemy wpisać imiona i nazwiska naszych bliskich zmarłych, których chcemy polecić Bogu w modlitwie wypominkowej. Podobnie jak w latach ubiegłych wypominki jednorazowe głoszone będą 1 i 2 listopada podczas procesji żałobnej w kościele po Mszy św. o godz. 17.00. Natomiast wypominki roczne to 12 Mszy św. odprawianych w ostatni piątek miesiąca o godz. 17.00. Wypełnione kartki przyjmujemy w kancelarii po Mszach św.

a) Dziś o godz. 12.00 w Sali parafialnej odbędzie się spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych z p. Katechetką

Niedziela 26 października 2014

9.00 rez p. Chlebowscy

11.00 +Irena Kaczorowska 13 r. śm., Tadeusz Kaczorowski, zm. z rodz. Kaczorowskich, Ryczywolskich i Łuczak