Dzień Zaduszny XXXI Niedziela zwykła

2 listopada 2014r.

a) Dziękuję rodzinom p. Borusków, Kwaśnych i Pawłowskich za sprzątnięcie i przygotowanie świątyni oraz domu parafialnego na dzisiejszą niedzielę oraz ofiarowanie i ułożenie kwiatów. Przed przyszłą niedzielą bardzo proszę o tę piękną posługę rodziny p. Dubieleckich, Bazga i Bieniek.

b) Dziękuję (w kolejności alfabetycznej): p. Helenie Bazga za upranie i uprasowanie tkanin liturgicznych, p. Krzysztofowi Dziekańskiemu za pielęgnację zieleni przed kościołem, p. Ireneuszowi Litkie za ofiarowanie części i wykonanie prac elektrycznych, p. Kazimierzowi Litkie za ofiarowanie materiału i wykonanie prac w domu parafialnym i konserwację kaskady przed kościołem, p. Andrzejowi Więch za naprawę nagłośnienia w kościele.

a) Dziś po Mszy św. o godz. 17.00 procesja żałobna w kościele połączona z modlitwą wypominkową. Mimo, że przypada dziś pierwsza niedziela miesiąca nie będzie nabożeństwa Godziny Łaski i Miłosierdzia.

b) Przy wyjściu z kościoła są jeszcze kartki, na których możemy wpisać imiona i nazwiska naszych bliskich zmarłych, których chcemy polecić Bogu w wypominkach rocznych. Jest to 12 Mszy św. odprawianych w ostatni piątek miesiąca o godz. 17.00. Wypełnione kartki przyjmujemy w kancelarii po Mszach św.

c) Wymiana tajemnic różańcowych w sobotę 8 listopada o godz. 17.15.

a) W przyszłą niedzielę będziemy mogli złożyć ofiarę do puszki na fundusz pomocy prześladowanym chrześcijanom w różnych krajach świata.

b) Spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się w niedzielę za dwa tygodnie – 16 listopada o godz. 12.00 w Sali Parafialnej.

Niedziela 2 listopada 2014

9.00 +Władysław – Adam Milewski

11.00 Dziękczynna z prośbą o błog. Boże dla ks. Proboszcza

17.00 +Apolonia, Władysław Pieniążkiewicz, Małgorzata, Władysław Gas i zm. z ich rodzin

Niedziela 9 listopada 2014

9.00 + Jozef Soboń w r. śmierci

11.00 +Renata, Elżbieta Jagodzińskie

17.00 +Halina, Janusz Kazubscy, zm. z rodz. Zientków i Kazubskich

Dzień Zaduszny XXXI Niedziela zwykła

2 listopada 2014r.

c) Wymiana tajemnic różańcowych w sobotę 8 listopada o godz. 17.15.

Niedziela 2 listopada 2014

9.00 +Władysław – Adam Milewski