XXXII Niedziela zwykła

9 listopada 2014r.

a) Dziękuję rodzinom p. Dubieleckich, Bazga i Bieniek za sprzątnięcie i przygotowanie świątyni oraz domu parafialnego na dzisiejszą niedzielę oraz ofiarowanie i ułożenie kwiatów. Przed przyszłą niedzielą bardzo proszę o tę piękną posługę rodziny p. Pieniążkiewicz i Makulskich.

a) Przy wyjściu z kościoła są jeszcze kartki, na których możemy wpisać imiona i nazwiska naszych bliskich zmarłych, których chcemy polecić Bogu w wypominkach rocznych. Jest to 12 Mszy św. odprawianych w ostatni piątek miesiąca o godz. 17.00. Wypełnione kartki przyjmujemy w kancelarii po Mszach św.

b) We wtorek 11 listopada obchodzić będziemy Święto Niepodległości.  Msze św. w tym dniu odprawiane będą według porządku niedzielnego.

a) Tydzień temu ogłaszaliśmy, że dziś będą zbierane ofiary do puszki na fundusz pomocy prześladowanym chrześcijanom w różnych krajach świata. Jednak zarządzeniem Ks. Kardynała ta zbiórka zostanie przeprowadzona w następną niedzielę a dziś jesteśmy proszeni o wsparcie odbudowy, zniszczonej przez pożar, katedry w Sosnowcu.

b) Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone są na organizację Światowych Dni Młodzieży w lipcu 2016r.

c) Spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się w przyszłą niedzielę – 16 listopada o godz. 12.00 w Sali Parafialnej.

Niedziela 9 listopada 2014

9.00 + Jozef Soboń w r. śmierci

9.00 + +Antoni 26 r. śm., Wiesław 15 r. śm., Otylia Stępień

11.00 +Renata, Elżbieta Jagodzińskie

17.00 +Halina, Janusz Kazubscy, zm. z rodz. Zientków i Kazubskich

11.00 O błog. Boże, pomyślność, jedność i harmonię w pracy dla pracowników Hotelu Groman

17.00 O błog. Boże dla Aliny Czyżewskiej w dniu urodzin

Niedziela 16 listopada 2014

9.00 + Władysław w kolejną r. śm., Apolonia Pieniążkiewicz, c.r. Staszewskich

11.00 + Franciszek Pękala 27 r. śm.

17.00 + Zdzisław Makowski z okazji imienin, Tadeusz, Ewa Makowscy