XXXIII Niedziela zwykła

16 listopada 2014r.

a) Dziękuję rodzinom p. Pieniążkiewicz, Makulskich i Próchnickich za sprzątnięcie i przygotowanie świątyni oraz domu parafialnego na dzisiejszą niedzielę oraz ofiarowanie i ułożenie kwiatów. Przed przyszłą niedzielą bardzo proszę o tę piękną posługę następne w kolejności rodziny.

a) Wypełnione kartki z imionami zmarłych, których chcemy polecić w wypomnikach rocznych, przyjmujemy w kancelarii po Mszach św.

b) W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Chrystusa Króla, ostatnia niedziela roku liturgicznego. Podczas Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się promocja ministrantów i lektorów.

a) Dziś zbierane są ofiary do puszki na fundusz pomocy prześladowanym chrześcijanom w różnych krajach świata.

b) Natomiast ofiary składane dziś na tacę przeznaczone są na organizację Światowych Dni Młodzieży w lipcu 2016r.

c) Spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się dziś o godz. 12.00 w Sali Parafialnej.

d) Podobnie jak w roku ubiegłym parafia udostępnia nieodpłatnie Salę Parafialną na zajęcia plastyczne dla dzieci. Pierwsze spotkanie odbędzie się w najbliższą środę o godz. 16.30. Szczegóły na plakacie w gablocie przed kościołem.

e) Obok prasy katolickiej wyłożone są ulotki zachęcające do obejrzenia filmu pt. Matteo. Zachęcamy do zabrania ulotek i do wybrania się na ten film.

Niedziela 16 listopada 2014

9.00 + Władysław w kolejną r. śm., Apolonia Pieniążkiewicz, c.r. Staszewskich

11.00 + Franciszek Pękala 27 r. śm.

17.00 + Zdzisław Makowski z okazji imienin, Tadeusz, Ewa Makowscy

18.00 Msza św. zbiorowa

1) +Marianna, Jan, Janina Wrzesień

2) +Cecylia Bazga w dniu imienin

Niedziela 23 listopada 2014

9.00 +Anna Dubielecka w 8 r. śm.

11.00 +Elżbieta, Szczepan Pieniążkiewicz, Andrzej, Marianna, Stanisław Makulscy

17.00 +Cecylia Pyć 3 r. śm.