XXXIV Niedziela zwykła

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

23 listopada 2014r.

a) Dziękuję rodzinom p. Cecylii i Danucie Nowak, Jadwidze Kubackiej i Małgorzacie Żuk za sprzątnięcie i przygotowanie świątyni oraz domu parafialnego na dzisiejszą niedzielę oraz ofiarowanie i ułożenie kwiatów. Przed przyszłą niedzielą bardzo proszę o tę piękną posługę następne w kolejności rodziny.

a) Wypełnione kartki z imionami zmarłych, których chcemy polecić w wypomnikach rocznych, przyjmujemy w kancelarii po Mszach św. Pierwsza Msza św. za naszych bliskich zmarłych odprawiona zostanie w najbliższy piątek o godz.17.00.

b) Dziś podczas Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się promocja ministrantów i lektorów.

c) Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy adwent – czas radosnego oczekiwania na przyjście Chrystusa. Adwentowy dzień skupienia połączony z Czterdziestogodzinnym Nabożeństwem przeżywać będziemy w naszej parafii w sobotę 20 grudnia. Szczegółowy program podany zostanie w następne niedziele.

a) W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 w kościele odbędzie się zebranie Rodziców dzieci pierwszokomunijnych z p. Katechetką

Niedziela 23 listopada 2014

9.00 +Anna Dubielecka w 8 r. śm.

11.00 +Elżbieta, Szczepan Pieniążkiewicz, Andrzej, Marianna, Stanisław Makulscy

17.00 +Cecylia Pyć 3 r. śm.

Niedziela 30 listopada 2014

9.00 +Zofia Królikowska 18 r. śm., Elżbieta-Katarzyna Dubielecka