Druga niedziela zwykła

18 stycznia 2015r.

a) Dziękuję rodzinie pp. Pecelerowicz za sprzątnięcie i przygotowanie świątyni oraz domu parafialnego na dzisiejszą niedzielę oraz za złożenie zamiast kwiatów pieniężnego daru ołtarza. Przed przyszłą niedzielą bardzo proszę o tę piękną posługę następne w kolejności rodziny.

b) Zakończyła się wizyta duszpasterska zwana kolędą. Gdyby ktoś został pominięty lub nie mógł przyjąć wizyty w wyznaczonym czasie proszony jest o zgłoszenie się po Mszy św. do kancelarii parafialnej. Wszystkim parafianom serdecznie dziękujemy za przyjęcie kapłana, wspólną modlitwę, życzliwą rozmowę i złożone ofiary.

a) W piątek 23 stycznia przypada druga rocznica śmierci ks. Prymasa Józefa Glempa. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie w jego intencji.

a) Dziś podczas Mszy św. o 11.00 dzieci z sękocińskiego przedszkola zaprezentują przedstawienie jasełkowe. Serdecznie zapraszamy.

b) Od 18 do 25 stycznia przeżywamy w Kościele Tydzień Modlitw o jedność chrześcijan.

c) Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Sękocinie zaprasza na pierwszy Charytatywny Bal Karnawałowy, który odbędzie się 7 lutego 2015r. o godz. 20.00 w Gościńcu Oycowizna. Koszt udziału to 140 zł za osobę, w tym 30 zł stanowi cegiełka na cele dobroczynne. Dane osób, u których można się zapisać podane są w ogłoszeniu w gablocie przed kościołem.