Czwarta niedziela zwykła

1 lutego 2015r.

a) Dziękuję rodzinie pp. Brzozowskich i Dróżdż  za sprzątnięcie i przygotowanie świątyni oraz domu parafialnego na dzisiejszą niedzielę Przed przyszłą niedzielą bardzo proszę o tę piękną posługę następne w kolejności rodziny.

a) Jutro 2 lutego Święto Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o 11 i 17.

a) W ramach przygotowań do XIV Zwyczajnego Zgromadzenia Ogólnego Synodu Biskupów, który odbędzie się w Rzymie, w dniach 4 – 25 października 2015 roku, pod hasłem Powołanie i misja rodziny w Kościele i w świecie współczesnym rozesłany został do wszystkich Kościołów partykularnych dokument przygotowawczy, tzw. Lineamenta XIV Zwyczajnego Zgromadzenia Ogólnego Synodu Biskupów. Zawiera on pytania, których celem jest poznanie stopnia przyjęcia Relatio Synodi oraz pogłębienia treści w nim zawartych. Odpowiedzi będą dla Stolicy Apostolskiej jedną z podstaw do przygotowania Instrumentum Laboris Zgromadzenia Ogólnego Synodu Biskupów. Konsultacje mają być przeprowadzone na poziomie kościołów lokalnych, parafii, w szerokim gremium instytucji akademickich, organizacji i stowarzyszeń świeckich. Zachęcamy do zapoznania się z wymienionymi dokumentami zamieszczonymi na stronie internetowej Archidiecezji Warszawskiej. Wszystkich, którzy chcą się podzielić swoimi przemyśleniami dotyczącymi powyższych dokumentów zapraszamy na spotkanie w poniedziałek 9 lutego 2015 o godz. 17.30 w Sali parafialnej.

b) Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Sękocinie zaprasza na pierwszy Charytatywny Bal Karnawałowy, który odbędzie się 7 lutego 2015r. o godz. 20.00 w Gościńcu Oycowizna. Koszt udziału to 140 zł za osobę, w tym 30 zł stanowi cegiełka na cele dobroczynne. Dane osób, u których można się zapisać podane są w ogłoszeniu w gablocie przed kościołem.