1 niedziela Wielkiego Postu

Pierwsza niedziela Wielkiego Postu

22 lutego 2015r.

a) Dziękuję pp. Wolf i Materek z ul. Podleśnej za sprzątnięcie i przygotowanie świątyni oraz domu parafialnego na dzisiejszą niedzielę oraz ofiarowanie zamiast kwiatów pieniężnego daru ołtarza. Przed przyszłą niedzielą bardzo proszę o tę piękną posługę następne w kolejności rodziny.

b) Dziękuję p. Krzysztofowi Dziekańskiemu za przeprowadzenie wymaganej procedury w Urzędzie Gminy oraz p. Andrzejowi Więch za wycięcie brzózek z terenu parafialnego parkingu. W najbliższym czasie miejsce  to zostanie wyłożone kostką i przybędzie nam kilka kolejnych miejsc parkingowych.

a) Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych. W naszym kościele Droga Krzyżowa odprawiana jest w piątki o 17.30 zaś Gorzkie Żale w niedziele o 16.15.Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odprawiać będziemy od 22 do 24 marca 2015r. Szczegółowy program podany zostanie bliżej tego terminu.

a) Kandydaci do bierzmowania spotykają się dziś o 12.00 w Sali Parafialnej.

b) Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych z p. Katechetką odbędzie się w przyszłą niedzielę o 12.00 w kościele.

1. Intencje mszalne

Niedziela 22 lutego

1. 00 +Wacław Królikowski w r.. śm.
  2. 00 +Adam Chlebowski – piętnasta Msza św. gregoriańska
  3. 00 +Aniela, Jan, Krzysztof, Jan, Helena Owsianik, Irena, Krystyna Kaczorowskie, Maryla Czernek
  4. 00 zbiorowa

Poniedziałek 17.00 +Adam Chlebowski – Msza św. gregoriańska

Wtorek      17.00 +Adam Chlebowski – Msza św. gregoriańska

Środa         17.00 +Adam Chlebowski – Msza św. gregoriańska

1. 30 + Maria Suchińska 1 r. śm.

Czwartek   17.00 +Adam Chlebowski – Msza św. gregoriańska

1. 30 w intencji Parafian

Piątek         17.00 Wypominkowa

18.00 +Adam Chlebowski – Msza św. gregoriańska

Sobota       17.00 +Antoni, Józefa Makowscy 16 r. śm.

1. 30 +Adam Chlebowski – Msza św. gregoriańska

Niedziela 1 marca

1. 00 +Teresa Hinderer 25 r. śm.
  2. 00 +Adam Chlebowski – dwudziesta druga Msza św. gregoriańska
  3. 00 +Andrzej Makulski 6 r. śm.
  4. 00 +Kazimierz 13 r. śm., Henryk, Katarzyna, Józef Mroczek, Anna, Piotr Jasińscy